poniedziałek, 20 października 2014

Otrzymane - poniedziałek 20 października 2014 - JP-595395 i BY-1413218 oraz Portugalia :)

Szczęścia nie chodzą już nawet parami. Dzisiaj zawitały do mnie całą trójką :) 

Na pierwszy rzut - Japonia - kraj, o którym marzę by odwiedzić od czasu fascynacją mangą i anime. No istny raj z kwitnącą wiśnią i Górą Fuji. I te sklepy... wróciłabym zadłużona na maksa, ale tej radości kupowania nikt by nie odebrał :D Za bagaż powrotny zapłaciłabym jeszcze większy majątek pewnie...Ale miało być o kartce. Yuko wybrała idealnie - uwielbiam malarstwo Utamaro Kitagawa (na profilu ma postcrossing mam napisane że lubię sztukę Japonii) więc możecie sobie wyobrazić jaką radość mi zrobiła taka właśnie karta!

JP-595395

no i ten znaczek - cudo:Druga karteczka jest od Maszy z Grodna, która zrobiła absolutnie dla mnie zachwycającą rzecz. Napisała do mnie po polsku. Pomysł fenomenalny! Na profilu swoim napisała, że zna język polski i rzeczywiście radzi sobie bardzo dobrze :)  No i kartka też jest super - takie właśnie widokówki lubię. Opisała mi też legendę, że kościół w Farnham Niemna i kościół Franciszkanów są połączone ze sobą przejściem tajemnym. 
BY-1413218


Ostania dzisiejsza kartka jest od Gosi z Portugalii, która jak zwykle o nas nie zapomniała. Dziękuję Siostrzyczko :* Wiem, że udało się wypocząć Tobie i bardzo Ci się to należało :)


2 komentarze:

  1. Zazdroszczę pocztówki z Japonii, jest piękna! Choć Portugalia również niczego sobie. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki wielkie :) I bardzo mi miło, że mnie odwiedzasz :)

      Usuń